Jen Jak Vyléčit Hemoroidy

Jen Jak Vyléčit Hemoroidy

Hromady jsou mediálně definováno jako zvětšený nebo křečové žíly ve stěně rectum, které jsou interní jsou na konci, obvykle nesrovnalosti nebo někdy , dokonce i průjmová. Nejvíce obvykle často dochází k probíhá v 3 hlavní body je rovnočastný kolem Circumference rectum. Nekomplikovaný hromady jsou téměř nikdy bolestivé ; bolestivost je obvykle v anální crack který je zlomem pokožky, který lemuje anální kanál. Primary příznak krvácí a v prvním stupni hromady, které nejsou zobrazeny v rectum, je krvácení na konci překace jediným znakem . Druhý stupeň hromady vyčnívat za anus jako nepříjemná třetí stupeň hemeroidy zůstat vně anus a vyžadovat musí být vrácen tlakem. Klepnutím na tento odkaz : http://hemeroidy-hemoroidy.cz/ pro více informací .

První a druhý stupeň hemeroidy může odpovědět na střevní zásady využití vysoké vlákno dietní a změkčování Products . Pokud krvácení pokračuje, je třeba vložit dráždivou kapalinu může injekčně kolem zanívovaných žil, aby se mohly scvrklá. Ve skupinovém rámečku Basic anestezie nuavý dilatace rectum je také spolehlivost.

Třetí stupeň hromady často vyžaduje, aby byla chirurgický zákrok (hemerrhoidectomie), zvláště Pokud se konec uškrcené a Begin produkuje extrémní nepohodlí a další rozšíření.

Externí hemeroidy jsou buď proskrováni (kromě své typické ) interní hromady nebo hemeroidy byly skutečně obnoven Pokud má samostatná externí hemerrhoid , může najít IT tvrdý až Cleanse d oblast , a pokud hromádka je zraněn proces , může být zobrazena krev květen.Pokud , je postiženo hromady, květen může být | podrážděnost neočekávaná podráždění v anální umístění, krvavých stoolů a některých nepohodlí. Svrbění obvykle dochází k z důvodu faktu, že z některých hemeroidů vyčnívat (externí) z análního kanálu a tento výčnělek May dráždí okolní tkáně. Výstupek může být zanívání i .

Existuje několik rizik aspekty, které může predispose osoba k vyvíjení hemeroidy . První nebezpečí faktor je nepravidelné střevní hnutí . Například , pokud Eat něco, co dělá žaludek nestálý, duplikovaná PSE na koupelna květen Pokud máte zácpu z a špatný dietní , možnost nadměrný může být také aktivační procedura hemeroidy vzhledem k tomu, že musíte potřebovat kmen a Press můžete Assist odebrat své výkry.

Je to také možný pro dámu ke neočekávaně vytvoření hemeroidy po třetím měsíci těhotenství. Zvýšená rizikovost hrozba pro interní a externí hromady je z důvodu faktu , že jako plod roste velikost, jeho okamžité prostředí (amniotické SAC) také rozšiřuje . To zvyšuje tlak v pánevní region . Pokud tlak Boosts v aplikaci pánevní oblast nebo rektální region , hemeroidy mohou neočekávaně manifest, a to i v případě, že uživatel má nikdy odborný před .

Pokud žena vytvoří hromady, zatímco je těhotná a projde skrz dodávka po 9 měsících přes rodný kanál May také zhoršovat se podmínky.

Navštivte svého Medical Professional Pokud předpokládá, že hromady. existence krve a mucus na stoličce postačuje až , aby Ne zpoždění ; dříve Váš lékař se může na vzhled ve vašem stavu, o rychlejší .

Existuje množství možných léčebných procedur pro hromady. Pokud vaše hromádky nejsou extrémní, Váš lékař květen doporuète lék, který asistence kapilární. Pokud máte počet hemeroidy dopad vašich životního stylu, můžete požádat svého lékařského odborníka o odstranění hromady pomocí Small chirurgického ošetření.